مقالات, مقاله

درباره ی چسب 123 فست فیکس

درباره ی چسب 123 فست فیکس

چسب 123 فست فیکس که به تازگی زبان زد تمامی فروشندگان چسب و مصرف کنندگان شده است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که همین امر سبب شده است این چسب از سایر چسب های یک دو سه متمایز گردد.

نحوه استفاده از چسب 123 فست فیکس:

ابتدا سطح مورد نظر خود را از هرگونه آلودگی و گرد و غباری پاک میکنیم و یا اگر قبل تر، از چسب دیگری استفاده کردیم و روی سطح مان وجود دارد آنرا کاملا میتراشیم تا سطح را صاف صاف کنیم.

سپس مایع چسب را روی سطحی که تخلخل بیشتری دارد میریزیم و اسپری آن را به روی سطح دیگر اسپری میکنیم سپس دو سطح را به یکدیگر میچسبانیم و در کمتر از 3 ثانیه شاهد چسبیدن بسیار قوی این دو سطح میشویم.

درباره ی چسب 123 فست فیکس

درباره کارخانه چسب 123 فست فیکس:

چسب 123 فست فیکس مواد خود را از کارخانه بتا کیمیا که همان کارخانه میتراپل است فرآوری میکند و همین امر باعث شده قدرت چسبندگی و خشک شدن این چسب با سایر چسب های 123 حتی قابل مقایسه نیز نباشد
این چسب ارزشمند کلیه ی بار خود را به کشور آلمان صادر میکند و کلیه نوشتار درج شده روی کارتن چسب تماما به زبان آلمانی میباشد.

ظرف و وزن مایع چسب 123 فست فیکس:

123 فست فیکس

ظرف مایع بسیار نرم این چسب باعث شده توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کند و با کوچک ترین فشار دست تا آخرین قطره چسب از ظرف بیرون خوهد آمد.

وزن مایع چسب فست فیکس 120 گرم میباشد این یعنی 30 درصد از کلیه چسب های 90 گرمی موجود در بازار بیشتر است و اگر بخواهیم قیمت 90 گرمی همین چسب را با سایر چسب های 123 موجود در بازار مقایسه کنیم باز هم شاهد اختلاف چشمگیری و همینطور مقرون به صرفه بودن این چسب خواهیم شد.

کیفیت چسب 123 فست فیکس:

آزمایش ها و ارزیابی این چسب در کارگاه های (ارزیابی چسب) نشان داده است که زیر 3 ثانیه میچسبد و جدا کردن دو سطح به هم چسبیده قطعا غیر ممکن است.
شفافیت،عدم زرد شدگی و هرگونه سفیدک زدن روی کار باعث اطمینان خاطر کلیه مصرف کنندگان و فروشندگان این چسب شده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + پنج =